17 Mart 2018 Cumartesi

 Ana Sayfa       Bize Ulaşın
 

Üye Girişi

Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :

» Şifremi Unuttum   » Üye Olun!

Sistem Nasıl Çalışır


ÜYE NASIL OLUNUR;

Gemielemani.com ' a üye olmak için gemiadamı (liman Cüzdanı) cüzdanına sahip olmaları yeterlidir.Üye işlemleri menüsünden çok kolay üye olursunuz,hemen tıklayın.   

                                                                                                                     

 CV OLUŞTURMA;


Üye olun bölümüne kullanıcı adı ve şifresini yazarak giriş yapan üyelerimiz, kendileri için özel hazırlanmış  bireysel sayfalarına ulaşarak buradaki  CV' lerini oluşturmaya başlayabilirler.
Sistem tarafından, üyenin kişisel bilgileri, tecrübe profili ve yeterliğine göre üyeye ait, 10 bölümden oluşan otomatik form oluşturulur. Bu form çok dikkatli ve eksiksiz olarak doldurulur. Formlardan uygun olanlar onaylanır. Onaylanan formlar sistem tarafından düzenlenerek
"SINIRLI ve DETAYLI" olmak üzere iki çeşit CV haline getirilir.


SINIRLI CV firmaların kullanımına açıktır. eleman arayan firmalar bu CV' leri inceleyebilirler fakat, adayın adı ,soyadı ve iletişim bilgileri gibi bazı kişisel bilgileri (Adres, telefon, e-posta adresi gibi) görüntüleyemezler.Görüşme aşamasında, firmaların talebi üzerine ve gemielemani.com yetkilileri tarafından uygun görmesi halinde bu bilgiler firmalara ulaştırılabilir.


DETAYLI CV 'de ise adayın bütün bilgileri bulunmaktadır. Bu CV'ler hiçbir sayfada görüntülenmez. üyelerin kendi isteği ile başvurduğu firmalar tarafından ve kendisi tarafından her zaman görüntülenebilir.                    

Üyeler isterlerse DETAYLI CV'lerini istedikleri zaman yazıcıdan alarak ilgili firmalara başvuru formu (CV) olarak elden verebilir,böylece yapılan başvurularda her

firma için ayrı form doldurma külfetinden kurtulabilirler.Bu hizmet karşılığı

gemielemani.com hiçbir ücret talep etmemektedir.

 İŞ ARIYORUM (AÇIK) VEYA BEKLEMEDEYİM (PASİF)

Sitemizde iş arayan üyelerin doldurduğu başvuru formlarındaki (CV) gizli bilgiler

İki konumda görüntülenmektedir.

 a) KAPALI (Pasif) pozisyonu beklemedeyim anlamında olup, üyelerimiz formlarını doldurduktan sonra KAPALI pozisyonu tercih ederlerse CV deki bilgiler tamamen gizlenerek başka bir kullanıcı tarafından görüntülenemez.Kullanıcı ise kendi bilgilerinin tamamını her zaman görüntüleyebilir,istediği zaman da bilgilerinde olan değişiklikleri güncelleme yapabilir.                    

 b) AÇIK(Aktif) pozisyon iş arıyorum konumudur. AÇIK pozisyonu seçen üyelerin oluşturduğu CV 'ler firmalar tarafından görülebilir, üyelere her an iş teklifi yapılabilir.


CV GÜNCELLEME;


Zaman içinde adayların email,adres, telefon,ehliyet yükseltme,tercih ve tecrübe vs. şekillerinde değişiklikler olabilir.Üyelerimiz, dilediği zaman kişisel sayfalarına girerek "CV GÜNCELLEME" bölümündeki bilgilerini değiştirebilir, gerekli eklemeleri ve çıkarmaları yapabilir.

İŞ ARAYANLARA NASIL ULAŞILACAK?

Gemielemani.com  sitesindeki KISITLI CV. ler üye firmalar tarafından görülebilir. Sistem üzerinde üye firmalar için programlanmış bir " ARAMA SİHİRBAZI" bulunmaktadır. Üye firmalar bu sihirbazı kullanarak istedikleri şartlara uygun elemanları arayabilirler.Bazı kişisel bilgileri ve iletişim(Email,telefon,fax)bilgileri göremezler. Aradığı personeli bulan firma, Gemielemani.com yetkilisi ile irtibata geçerek (Telefon,Email fax vs.) eleman talebinde bulunur. Başvurular yetkili elemanlarımız tarafından incelenir ve üyemizle ön görüşme yapıldıktan sonra, onayı alınarak ilgili firma ile görüşmesi sağlanır.Anlaşma olduktan sonra istek yapılması halinde adaylara ait "DETAYLI CV" firmalara verilir.


 İşveren şirketlerin iş arayan üyelere ulaşabilmeleri için, CV 'lerinin
Gemielemani.com tarafından onaylanması gerekmektedir.Onaylanmayan CV' lerin hiçbiri    görüntülenemez. CV' nizin onaylanması için formunuzu doğru bilgiler ve noksansız girmeye gayret ediniz.  

        

 Gemielemani.com 'a  olan ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz.


ÜYE FIRMA


A&G Denizcilik
A1 Denizcilik
A&S ATUN Ltd.
ABALCO Madencilik ve Petrol A.Ş.
ABC SHIPSTORE Dış Tic. A.Ş.
ABG Denizcilik
ACM Denizcilik
ADA YATCILIK ve Turizm Ltd. Sti.
ADAFARM Su Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
ADAMAR Denizcilik
ADATEPE Denizcilik
ADRASAN Denizcilik A.Ş.
AFA Denizcilik
AJUN Denizcilik
AKAR Shipping
AKAT Denizcilik
AKAYLAR Denizcilik
AKBAŞOĞLU Denizcilik
AKDEN Denizcilik A.Ş.
AKFER Deniz Taşımacılıgı Ltd.
AKGÜNLER Denizcilik
AKINTÜRK Ltd. Şti.
AKMAN Dalış Merkezi Tur.Tic.Ltd.Şti
AKMAR Denizcilik
AKMARİNE Denizcilik
AKSAY Denizcilik
AKSOY Denizcilik
AKTİF Denizcilik
AKTUĞ Shipping
AKUA

» Fırma Ekle » Tüm Fırmalar

ANKET

 Sitemizi Beğendiniz mi? (1.1.2018)
İyi
Normal
Berbat

DUYURUwww.gemielemani.com © GemiElamani.com - Tüm Hakları Saklıdır.                       Kullanım Şartları    Gizlilik Prensipleri   İletişim