17 Mart 2018 Cumartesi

 Ana Sayfa       Bize Ulaşın
 

Üye Girişi

Kullanıcı Adınız :
Şifreniz :

» Şifremi Unuttum   » Üye Olun!

Gizlilik Prensipleri


GİZLİLİK ŞARTLARI

Gemielemani.com sitesi üyelerine ait bilgilerin gizliliğini sağlamayı amaç edinmektedir.

- Sitemizde iş arayanların adayların doldurduğu başvuru formlarındaki (cv) gizli bilgiler 2 konumda görüntülenmektedir.

KAPALI pozisyonu durumu (Pasif)
Adaylarımız form doldurduktan sonra KAPALI pozisyonu tercih ederlerse,
doldurduğu cv'deki bilgiler tamamen gizlenerek başka bir kullanıcı tarafından görüntülenemez. Kullanıcı ise kendi bilgilerinin tamamını her zaman görüntüleyebilir, istediği zamanda bilgilerinde olan değişiklikleri güncelleme yapabilir.

AÇIK pozisyonu, durumu (Aktif)
AÇIK pozisyonunu seçen adayların doldurduğu formlar, sistem tarafından düzenlenerek SINIRLI CV ve DETAYLI CV olmak üzere iki çeşit CV haline getirilir.

SINIRLI CV firmaların kullanımına açıktır. Eleman arayan firmalar bu CV' leri inceleyebilirler fakat adayın adı ve soyadı ile iletişim bilgilerini (Adres, telefon, e-posta adresi) görüntüleyemezler. Ancak görüşme aşamasında, firmaların talebi üzerine ve gemielemani.com yetkilileri uygun görmesi halinde bu bilgiler firmalara ulaştırılabilir.

DETAYLI CV 'de ise adayın bütün bilgileri bulunmaktadır. Bu CV'ler hiçbir sayfada görüntülenemez. Adayın kendi isteği ile başvurduğu firmalar tarafından ve kendisi tarafından her zaman görüntülenebilir.

Adaylar isterlerse DETAYLI CV' lerini istedikleri zaman yazıcıdan çıkartarak ilgili firmalara başvuru formu (cv) olarak elden verebilir, böylece yapılan başvurularda her firma için ayrı form doldurma külfetinden kurtulabilirler. Bu hizmet üyelerimize gemielemani.com tarafından ücret alınmadan verilmektedir.

Üye firmalar (Armatörler) hakkında, sitemizde tanıtıcı bilgiler verilebilir.Üyeler siteye girerken kullandıkları kullanıcı adı şifrelerinden kendileri sorumludur. Üyeler tarafından bu bilgilerin üçüncü şahıslara verilmemesi kesinlikle rica olunur.Gemielemani.com bu bilgilerin başka kişilerin kullanmasını önlemek için bir takım önlemler almış ve oluşabilecek güvenlik sorunlarını çözmek amacıyla sayfalarda dolaşan kişilerin yaptıkları işlemleri, gördüğü sayfaları, süre ve tarihlerini ve diğer işlemleri kayıt etmektedir.Gemielemani.com sizlerin haklarının korunması konusunda yeterli gayreti göstermeyi kendine bir ilke edinmiştir.
 


ÜYE FIRMA


A&G Denizcilik
A1 Denizcilik
A&S ATUN Ltd.
ABALCO Madencilik ve Petrol A.Ş.
ABC SHIPSTORE Dış Tic. A.Ş.
ABG Denizcilik
ACM Denizcilik
ADA YATCILIK ve Turizm Ltd. Sti.
ADAFARM Su Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
ADAMAR Denizcilik
ADATEPE Denizcilik
ADRASAN Denizcilik A.Ş.
AFA Denizcilik
AJUN Denizcilik
AKAR Shipping
AKAT Denizcilik
AKAYLAR Denizcilik
AKBAŞOĞLU Denizcilik
AKDEN Denizcilik A.Ş.
AKFER Deniz Taşımacılıgı Ltd.
AKGÜNLER Denizcilik
AKINTÜRK Ltd. Şti.
AKMAN Dalış Merkezi Tur.Tic.Ltd.Şti
AKMAR Denizcilik
AKMARİNE Denizcilik
AKSAY Denizcilik
AKSOY Denizcilik
AKTİF Denizcilik
AKTUĞ Shipping
AKUA

» Fırma Ekle » Tüm Fırmalar

ANKET

 Sitemizi Beğendiniz mi? (1.1.2018)
İyi
Normal
Berbat

DUYURUwww.gemielemani.com © GemiElamani.com - Tüm Hakları Saklıdır.                       Kullanım Şartları    Gizlilik Prensipleri   İletişim